سوالات متداول

سوالات متداول

چگونه به صورت اینترنتی توبت دریافت کنیم؟

  • وارد صفحه پزشکان شوید.

  • سمت راست صفحه ویژگی های پزشک مورد نیاز خود را وارد کنید. از لیست پزشکان پیشنهادی گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و وارد صفحه پزشک شوید

  • در این قسمت می‌توانید در مورد پزشک اطلاعات بدست بیاورید و شرایط پزشک را مورد مطالعه قرار دهید. برای دریافت نوبت، در بخش سمت چپ صفحه( دریافت نوبت اینترنتی) اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید و در نهایت نوبت خود را ثبت کنید.

چگونه میتوانیم نوبت خود را لغو کنیم؟

در صورت تمایل به لغو نوبت، باید با استفاده از اطلاعات تماس موجود در صفحه پزشک اقدام به برقرای تماس با مطب نموده و از طریق منشی نوبت ملاقات خود را لغوکنید

نوبت ها چگونه به من یادآوری می شوند؟

در صورت موافقت و یا درخواست پزشک نوبت های وی از طریق پیامک به بیماران یادآوری می شود.

برای ثبت نام در مطب پلاس و یا دریافت نوبت باید هزینه ای بردازیم؟

ثبت نام در مطب پلاس هیچ هزینه‌ای ندارد و خدمات دریافت نوبت هم به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار می‌گیرد. اما برخی از پزشکان هزینه ویزیت خود را به صورت آنلاین دریافت می‌کنند و شما باید در هنگام ثبت اینترنتی نوبت این هزینه را پرداخت کنید.

اگر پزشک مد نظر ما در مطب‌پلاس نبود چه کار باید بکنیم؟

در صورتی که پزشک مد نظر شما در وب‌سایت مطب پلاس حضور نداشت، این موضوع را با ما درمیان بگذارید( تماس با ما ). تیم مطب پلاس تمام تلاش خود را می‌کند تا شرایط را برای حضور پزشکان پیشنهادی شما در سامانه خود فراهم کند.

برای عضویت در مطب پلاس باید اطلاعات خاصی را در اختیار وب سایت قرار دهیم؟

اطلاعات دریافتی از شما تنها شامل اطلاعات فامیلی و شماره تماس شماست. دریافت محدود تقریبی محل زندگی شما نیز برای ارائه خدمات بهتر به شما صورت می‌گیرد.