درباره مطب پلاس

درباره مطب پلاس

توسعه اینترنت هر روز بخش بیشتری از امور را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و باعث تغییر آن‌ها می‌شود. منافع و برتری‌های موجود در آنلاین شدن فرآیندها و کسب وکارها الگوهای رفتاری را تغییر داده و درصد بالایی از مردم را به سوی خود کشانده است. از این رو اینترنتی شدن فعالیت‌هایی که در گذشته نیاز به حضور فیزیکی در مکانی خاص داشتند با شیوه زندگی امروزی هماهنگ‌تر است.

***

شرکت فنی مهندسی ایده گستران به مدیریت شهاب الدین معنوی ، متشکل از متخصصین و جوانان خلاق و با پشتکار، با هدف طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری تحت وب در راستای ارائه راهکاری کارآمد و مطلوب جهت بهبود سطح کیفیت خدمات و مدیریت سازمان ها فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا با برنامه نویسی و تولید نرم افزاری ویژه مدیریت فعالیت و پرسنل کسب و کارهای کوچک شروع به کار کرده و سپس با نیازسنجی دقیق از مدیران سازمان ها به توسعه نرم افزارهای مدیریتی کسب و کارها، مطب ها و خدمات درمانی پرداخته و فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده است.

***

مطب پلاس ، سامانه ای هوشمند است که با سیستمی کردن فرآیندهای کاری و کاهش خطای انسانی، مدیریت مطب و روابط میان پزشک و بیماران را تسهیل می کند.

امکاناتی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم:

  • دسترسی آسان به بهترین پزشکان کشور
  • دریافت نوبت به صورت آنلاین
  • پذیرش
  • ثبت پرونده الکترونیک بیماران
  • انجام امور مربوط به بیمه
***

تلاش مطب پلاس بر ایجاد دسترسی آسان‌تر به خدمات درمانی، تسهیل امور مربوط به مدیریت مطب، تقویت روابط میان « پزشک، منشی، بیمار» و همچنین کاهش هزینه‌های مطب و خدمات درمانی است. جایگزین کردن پرونده های کاغذی بیماران با پرونده‌های الکترنیک با هدف حذف دغدغه‌های مربوط به نگهداری و دشواری دسترسی به آن‌ها از مهم‌ترین مزایای مطب پلاس می‌باشد. امکان دسترسی سریع به اطلاعات و گزارشات مالی و کلیه امور جاری مطب از دیگر ویژگی‌های این سیستم می‌باشد.

ما امیدواریم که بتوانیم در روند درمان و بهبود شما تاثیری مثبت داشته باشیم و تجربه خوبی از مسیری که بعضا با دشواری‌ها و نگرانی‌های مختلفی همراه است در ذهن شما ثبت کنیم.