مطب پلاس چیست؟

مطب پلاس، سامانه ای هوشمند است که با سیستمی کردن فرآیندهای کاری و کاهش خطای انسانی، مدیریت و اداره مطب را تسهیل می کند.

با کمک این سیستم تحت وب، امکان نوبت‌دهی اینترنتی، پذیرش، ثبت پرونده الکترونیک برای بیماران و انجام امور مربوط به بیمه فراهم می‌شود.

ایده کلی مطب پلاس، افزایش کارایی، تسهیل امور مربوط به مدیریت مطب، تقویت روابط میان « پزشک، منشی، بیمار» و همچنین کاهش هزینه‌های مطب است. جایگزین کردن پرونده های کاغذی بیماران با پرونده‌های الکترنیک با هدف حذف دغدغه‌های مربوط به نگهداری و دشواری دسترسی به آن‌ها از مهم‌ترین مزایای مطب پلاس می‌باشد. امکان دسترسی سریع به اطلاعات و گزارشات مالی و کلیه امور جاری مطب از دیگر ویژگی‌های این سیستم می‌باشد.

 

ایده گستران

    شرکت فنی مهندسی ایده گستران با ایجاد سازمانی پویا و انعطاف پذیر و با همکاری گروهی از مختصصین خلاق، با هدف طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری تحت وب در راستای ارائه راهکاری کارآمد و مطلوب جهت بهبود سطح کیفیت مدیریت سازمان ها فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا با برنامه نویسی و تولید نرم افزاری ویژه مدیریت فعالیت و پرسنل کسب و کارهای کوچک شروع به کار کرده و سپس با نیازسنجی دقیق از مدیران محترم سازمان ها به توسعه نرم افزارهای مدیریتی کسب و کارها، مطب ها و خدمات درمانی پرداخته و فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده است.

ایده گستران با ارائه خدمات فنی و پشتیبانی 7 روزه و 24 ساعته، مشاوره و آموزش رایگان، ارائه نسخه آزمایشی و قیمت بسیار مناسب محصولات، همواره در تلاش است رضایت مشتریان ارزشمند خود را در بالاترین سطح تامین نماید.

 

 

------------------------------------------------------------------------------
مشاهده ساير مطالب وبلاگ مطب پلاس
پي‌نوشت: با مطب پلاس امکان دريافت نوبت از بهترين پزشکان تهران، مشهد، يزد، اصفهان، کردستان و... فراهم است.

مدیریت مطب

نوبت‌دهی آنلاین

پرونده الکترونیک

1387
نظر خود را در مورد این پست بیان کنید لطفا وارد شوید

نظرات

پوریا دهقان

پوریا دهقان

سلام
24 تیر 1398
پوریا دهقان

پوریا دهقان

adsdasdad
24 تیر 1398